Sinerji Yönteminin Amaçları

Sinerji projesi, insanlara - aile ilişkilerinde refah, kişisel gelişim ve uyum için yeni fırsatlar bulmak isteyenlere - yardım etmek için oluşturuldu.
Bu buluşun amacı, durumuna uygun müzik parçalarını, belirli durumları düzeltmenize izin veren eserlerin müzik özelliklerini ve ayrıca onu ek rahatlama sağlayan meditatif bir duruma sokarak hastanın müzik terapisine duyarlılığını arttırmaktır. ve tedaviye duyarlılığı arttırır.
Buluşu kullanırken teknik sonuç, psikolojik durumun düzeltilmesi (depresyon, ajitasyon, bipolar bozukluk), duygusal yükselme hissi, enerji dalgalanması, gelişmiş uyku, hafıza, performans, canlılığı harekete geçiren ve standarda yardımcı olan onarıcı bir etkidir. tedavi yöntemlerinin yanı sıra hastanın sosyal ilişkilerini de geliştirmektedir.
Müziğin insan sağlığı üzerindeki etkisinin etkinliğini artırmak için tasarlanan sorunu çözmek için önerilen müzik terapi yöntemi aşağıdaki gibi gerçekleştirilir.
Yöntemin yazarı tarafından eğitilen ve ilgili belgeleri alan yöntemin operatörü, fiziksel ve psiko-duygusal duruma bağlı olarak bir veya başka bir müzik parçasının seçimini belirlediği gerekli konuşmayı yapar. hastanın durumu.
Sinerji Türkiye

Sinerji Projesi

Yaratıcısı Dmitry Voevodin olan patentli yazarın ses terapisi yönteminin yardımıyla, özel şifa ve psikoterapötik enerji durumları iletilir, bu kendini manevi yükselme, manevi deneyimler, uyum, barış ve dolgunluk halleri olarak gösterir. Yöntem, restoratif tıp ve psikoterapi alanında, çeşitli etimolojilerin hastalıklarının tedavisi için yardımcı veya ana tedavi olarak, sosyal uyum kaybı ve hafif zihinsel bozukluklar, depresyon ve duygusal tükenmişlik formları olarak başarıyla kullanılmaktadır. Yöntem, çocuklar ve ergenlerle çalışmak için çok uygundur.