Türkiye'nin Sinerji Merkezi

HUTTA BLOK EĞİTİMİ

En güçlü ve etkili şifa tekniklerinden biridir.
Kozmik enerjinin son safhası olan Hutta Blok 215 kanaldan oluşmaktadır. Tamamen simetrik şekillerden oluşan görseller ile imgeleme yapılarak arınma, şifalanma işlemleri yapılır.
Blok Hutta’nın önceki diğer sistemlerden temel farkı gezegensel boyuttaki eşsizliğidir. Eğer enerji uzmanı yüksek derecedeki gezegensel frekanslarla ilişkiliyse, Hutta eşsizdir ve fiziksel düzlemde uygulamanın sınırı yoktur. Kozmik bilgi ve geçişe odaklanma açısından tartışmaya açık olmayan bu üstünlük, öğrencinin bilinçaltında çok güçlü bir etki yaratır. Bu güçlü etkiye tamamıyla hazırlıklı olmak gerekir.
Petrov, 2001’den itibaren kendisini Blok Hutta’ya adadı, uygulama sırasında frekansları deşifre etmeden; aynı zamanda da frekanslardan bağımsız olarak bu çalışmalar deneysel bir düzlemde ilerledi. Öğretici en başından beri bilincin evrimi için bu bloğun başlıca çalışma olduğunun ve değerinin farkındaydı.
Aslında, çalışma sırasında indigo bilincine, yani bilgiyi doğrudan algılayabilme yeteneğine ve öncelikli olarak çok karmaşık-çok renkli bir zihinsel görüntüye geçiş yapılır. Bu bilinç seviyesi sıradan bir zihnin harcı değildir, frekansların açılabilmesi için farkındalığın gelişmesi gerekmektedir. Çalışma basit bir zihinsel imgelemle başlar, sonra daha zorlayıcı bir aşamaya geçilir; görsel hafızanın sınırları zorlanarak, zihin yoluyla açılamayan daha da karmaşık zihinsel görüntü kendiliğinden açılır. Bununla birlikte, algı gerekli forma uyarlanır; yani önce akım başlar, sonra ise zihinsel görüntü görselleşir. Bu, gerçek farkındalığa ve indigo bilincine apaçık bir geçiştir. Bu andan itibaren insan bilinci açık bir modda dış alan için (harici bir düzlemde) çalışmaya başlar.
Hutta çalışması, kozmik enerji farkındalığının gelişimindeki nihai aşamadır. İşte o andan itibaren, Hutta’nın enerji matrisi dünyamızda hiçbir güç tarafından sınırlandırılamaz ve özgürce dolaşır. Gezegeni küresel bir felakete götüren insanın kolektif bilince dâhil ettiği derin hatalar böylece sona erer.
Sosyal ağlarımızdan ve telefonumuzdan bize ulaşabilirsiniz...
Kozmik Enerji Progressor Eğitmen
Rüveyda MUŞ

Sosyal Medya Hesaplarım
https://www.ruveydamus.com/
https://instagram.com/ruveyda_kozmikenerji_ /
https://twitter.com/MusRuveyda
https://www.facebook.com/Kozmik-Enerji-144876719443761/
https://www.facebook.com/groups/5160939910619565 (Öğrencilere Özel)
https://youtube.com/channel/UCsqC2WXE-YWoUxEBD-3CBJg
https://linktr.ee/ruveydamus
KOZMİK ENERJİ PROGRESSOR EĞİTMENİ RÜVEYDA MUŞ İLE ÇOK ÖZEL RÖPORTAJ - Rüveyda MUŞ - Başkent Postası - Haber, haberler, Ankara, Türkiye, Avrupa (baskentpostasi.com)
E-mail: bilgi@ruveydamus.com <