Ses terapisi yöntemi "Sinerji" nasıl uygulanır?

Terapi sırasında hastanın vücudunun tercih edilen pozisyonu ayakta durmaktır, ancak durumuna bağlı olarak, düz bir sırt veya uzanarak oturma pozisyonu alabilirsiniz.
Terapi sırasında hastanın vücudunun tercih edilen pozisyonu ayakta durmaktır, ancak durumuna bağlı olarak, düz bir sırt veya uzanarak oturma pozisyonu alabilirsiniz. Parçaların dinlenmesi, müziğin doğasında bulunan binaural (surround) ses sağlayan sistemlerin kullanılması önerilir - stereo sistemler veya stereo kulaklıklar.
Parçaları dinlerken, hasta, müziğin kendisinin özellikleri tarafından kolaylaştırılan meditatif bir duruma daldırılır. Bu açık mevcudiyet meditasyonunda, hasta seans sırasında meydana gelen her görüntüye veya sese dikkat etmeli, aynı zamanda herhangi bir duyuma veya düşünceye bağlı kalmadan bedensel duyumları ve içsel diyalogu düzeltmelidir.
Ancak, ne zaman dikkati dağılmaya başlasa, tekrar açık mevcudiyet durumuna geri dönmelidir. Seanstan sonra, operatör hastaya danışır, hastayla görüntüleri ve hisleri tartışır, parçalarla bağımsız çalışma da dahil olmak üzere önerilerde bulunur.
Parçaların süresi 6 ila 70 dakika arasındadır. 6-9 dakikalık kısa parçalar aslında ses düzeltme matrislerinin kendileridir; uzun, 40–70 dakika, kısa parçalardan oluşan ve belirli bir işe yönelik hazır çalma listeleridir (“miksler”).
Müzik eserleri belirli bir sırayla kullanılır. Parçaları dinlemek, vücudun farklı bölgeleriyle - fiziksel beden, duygusal düzlem, zihinsel durum - çalışmaya karşılık gelen aşamalara (adımlara) bölünmüştür, bu da bedeni kademeli olarak maksimum etki için hazırlamanıza izin verir.
Ana matrisler, bir sentezleyici kullanılarak kaydedilir - klasik canlı enstrümanları (org, klavsen, arp, keman, flüt vb.) taklit eden elektronik müziğin yanı sıra doğal sesler ve ses.
Sinerji Türkiye

Sinerji Projesi

Yaratıcısı Dmitry Voevodin olan patentli yazarın ses terapisi yönteminin yardımıyla, özel şifa ve psikoterapötik enerji durumları iletilir, bu kendini manevi yükselme, manevi deneyimler, uyum, barış ve dolgunluk halleri olarak gösterir. Yöntem, restoratif tıp ve psikoterapi alanında, çeşitli etimolojilerin hastalıklarının tedavisi için yardımcı veya ana tedavi olarak, sosyal uyum kaybı ve hafif zihinsel bozukluklar, depresyon ve duygusal tükenmişlik formları olarak başarıyla kullanılmaktadır. Yöntem, çocuklar ve ergenlerle çalışmak için çok uygundur.