Sinerji Türkiye Niye Var?

Sinerji projesi; insanlara - aile ilişkilerinde refah, kişisel gelişim ve uyum için yeni fırsatlar bulmak isteyenlere - yardım etmek için oluşturuldu.
Bireysel danışmanlık Fiziksel ve zihinsel sağlık, ruhsal kendi kaderini tayin etme, aile ilişkileri, çocuklarla çalışma, kariyer inşa etme ve maddi alandaki sorunları çözme ile ilgili sorunları çözmek için kişisel istek üzerine Sinerji ses terapisi yönteminin kullanımı konusunda danışma.
Sinerji yöntemini öğretmek Sinerji ses terapisi yönteminin tam zamanlı ve çevrimiçi formatta bağımsız kullanımını öğretmek, edinilen becerileri hem kendisiyle hem de sevdiklerinizle çalışırken ve yöntemin psikologlar için profesyonel kullanımında uygulamayı mümkün kılar.
Müzikli şifa seansları yürütmek. Senfonik ve ortam müziğinin tematik konserlerinin organizasyonu, gençlik müzik festivallerine katılım.
Kurumsal eğitimler ve seminerler Uyumlu ve verimli bir iş ortamı yaratmak. Şirket misyonunun yeni tanımının bir parçası olarak iletişim kalitesinin ve kurum kültürünün iyileştirilmesi, personel verimliliği.
Aile psikoterapisi ailede yeni ilişkiler kurmada, aile çatışmalarını çözmede, sıkıntılı çocuklar ve ergenlerle çalışma konusunda yardım. Geleneksel aile yaşam tarzının ve habitatın korunması.
Çevre eğitimi doğayla uyum içinde yaşamak. Ekolojik rekreasyon organizasyonu, doğal restoratif tıp, dağ gezileri organizasyonu. Çevreyi gelecek nesiller için bir yaşam alanı olarak önemsiyor, Dünya sevgisini aşılamayı ve Allah'ın yarattıklarını korumayı aklı başında her insanın görevi olarak görüyoruz.
Ley hatlarının bulunduğu tarihi yaşam, ören yerlerine geziler düzenlemek.
Sinerji Türkiye

Sinerji Projesi

Kurucusu Dmitry Voyevodin olan patentli yazarın ses terapisi yönteminin yardımıyla, özel şifa ve psikoterapötik enerji durumları iletilir, bu kendini manevi yükselme, manevi deneyimler, uyum, barış ve dolgunluk halleri olarak gösterir. Yöntem, restoratif tıp ve psikoterapi alanında, çeşitli etimolojilerin hastalıklarının tedavisi için yardımcı veya ana tedavi olarak, sosyal uyum kaybı ve hafif zihinsel bozukluklar, depresyon ve duygusal tükenmişlik formları olarak başarıyla kullanılmaktadır. Yöntem, çocuklar ve ergenlerle çalışmak için çok uygundur.