Uzun yıllar rahatsızlığıma tanı konulamamış biri olarak enerji terapisi, enerji tıbbı konularını araştırmalarım sayesinde bu alanın güzelliğine tanık oldum.

Yaklaşık 20 yıl süren aniden güç kaybı ve bayılmalar yaşadım.
Tedavi için pek çok yöntem denedim. Başta batı tıbbı olmak üzere her türlü yöntemi kullandım. Ama maalesef olumlu bir sonuca ulaşamadım.
En son büyük bir kamu hastanesinde konusunda uzman doktorlar
tarafından kalp pili takılması önerildi, hazırlıklar yapıldı fakat bu arada bu konuda uzman birisine tekrar danışma ihtiyacı duyduğumda bana tam rahatsızlandığınız anı anlatabilir misiniz dediğinde yine rahatsızlandım ve hocam işte tam da bu durum dedim. Yapılan test ve kontroller sonucu kesinlikle kalp pilinin çözüm olmayacağı söylendi.
Bu arada kişisel gelişim üzerine eğitimler alıyordum. Böylece
alternatif tıbba ve spitüel hayata atıldım. Bu yönde hislerimin açıklığı beni daha da heyecanlandırdı. Bu eğitimlerin birinde bir arkadaşım bana rahatsızlığım konusunda yardımcı olabileceğini söyledi ve bana uzaktan kozmik enerji seansları yaptı. Bu seanslardan sonra rahatsızlığım azaldı ve çok şükür bitti. Bunu üzerine kozmik enerjiyi araştırıp eğitim aldım.
Kozmik enerji eğitiminde en üst seviyeye ulaştım.
Daha sonra bu alanda beğendiğim diğer enerji ve terapi konularının
da eğitimlerini aldım. Şu anda bu terapilerin her birini gerekli gördüğüm yerlerde kullanarak yakın uzak (örnek olarak: Amerika, Güney Afrika, Japonya, Avusturya) fark etmeksizin danışanlarıma destek olarak yardımcı olmaya çalışıyorum. Çok şükür güzel sonuçlar da alıyorum.
İnsanların sıkıntısına Allah’ın izniyle çare olmak, onların rahatladığını, şifalandıklarını görmek, hissetmek benim içim en büyük mutluluk. Halen aldığım eğitimlerle ilgili özellikle kozmik enerji ile ilgili eğitimler de vermekteyim.

ÇALIŞTIĞIM ENERJİ ALANLARI / ALDIĞIM EĞİTİMLER

KOZMİK ENERJİ/COSMIC ENERGY HEALING/ EĞİTİMİ NASIL UYGULANIR?

1. Öncelikle kozmik enerji terapist adayının bu eğitimi alacak şekilde ruh, zihin ve beden olarak hazır olması için 12 seanslık terapi yapılır. Terapist adayı hazır olunca diğer aşamaya geçilir.

2. Bu aşamada kozmik enerjinin temeli olan bilgiler verilir ve burada bulunan 42 kanaldan ilk üç kanalın uyumlaması (inisiye) yapılır. Eğitimde kullanılacak kitap ve anten verilir.

3. Kozmik enerji temeli olan kanallardan kalan 39 kanaldan istenilen kanallar terapiste gerekli yönlendirmeler yapılarak inisiye edilir. Yaklaşık on beş kanal
alındıktan sonra uyumlanma ve güçlenme süreci tamamlanınca terapist bir aylık süre sonunda seanslara başlayabilir. (42 Kanalla birlikte ilave olarak Buda blok 6 kanal ve Magic blok 5 kanal ilave toplam 53 Kanal)

4. Yeterince seans yapıldıktan sonra terapistin hazır olması halinde master olması için uyumlama yapılır. Master alanı inşaa edilir.

5. Masterlik uyumlaması sonrası terapist seanslarına devam eder ve bu arada magisterlik için hazırlanır.

6. Terapist hazır olduğunda magisterlik frekansları/kanalları blok olarak inisiye edilir (25 Kanal blok olarak ilave 11 kanalla beraber Toplam 36 kanal olarak),

7. Magisterlikte yeterince güçlenince artık terapistin kendisi de eğitim verebilir.

8. Zoroasterlik uyumlaması (11 Kanal blok olarak ilave 10 kanalla Toplam 21 kanal),

9. 4. Blok uyumlaması (35 Kanal blok olarak, Yeni 4. Blok 12 Kanal Toplam 47 Kanal)

10. Hutta blok uyumlaması (215 Kanal blok olarak, yeni hutta blok uygulamasıyla birlikte),

11. Sinerji uyumlaması (10+1Vottavar blok+1 Afon blok+1 Sinerji 2022 Blok olarak 105 matris/miks),

12. Ateş Çiçeği uyumlaması

13. Rahmani Şifa kanalları uyumlaması (113 Kanal)

14. 21 Yüzyıl Sufi/Matrisi Maga frekansları (95 Kanal)

15. Kozmik enerji temel eğitimi alan öğrenciye istemesi halinde sıralı eğitime paralel olarak 4.Blok, Sinerji, Rahmani Şifa , 21 Yüzyıl Sufi/Matrisi Maga
frekansları ve Ateş Çiçeği eğitimi de verilebilir, uyumlaması yapılabilir.

16. Rahmani Şifa kanalları ve 21 Yüzyıl Sufi/Matrisi Maga frekansları uyumlaması her aşamada yapılabilir.
Sonuç olarak istek azim ve gayret olunca bu süreçlerin hızlıca aşılması mümkündür. Terapiste her türlü eğitim dokümanı ve sosyal medya haberleşme programları üzerinden birebir destek sağlanır.

Sonuç olarak istek azim ve gayret olunca bu süreçlerin hızlıca aşılması mümkündür. Terapiste her türlü eğitim dokümanı ve sosyal medya haberleşme programları üzerinden birebir destek sağlanır.

2. Theta healing
➢ THETAHEALING® BASIC DNA BİRİNCİ SEVİYE SEMİNERİ
➢ THETAHEALING® ADVANCED DNA İLERİ SEVİYE SEMİNERİ
➢ THETAHEALING® INTUITIVE ANATOMY SEZGİSEL ANATOMİ SEMİNERİ
➢ THETAHEALING® DIG DEEPER DERİN KAZMA SEMİNERİ
➢ THETAHEALING® GAME OF LIFE YAŞAM OYUNU SEMİNERİ

➢ THETAHEALING® RHYTHM İDEAL KİLO SEMİNERİ
➢ THETAHEALING® HORMONE SYMPHONY
Bizler, içimizde hangi duygular varsa onları bir mıknatıs gibi hayatımıza çekeriz. Bunlar sevgi gibi olumlu bir duygu veya üzüntü, gücenme, öfke, nefret gibi olumsuz duygular olabilir.
Zihnimiz olumlu, olumsuz duygu arasındaki farkı bilmediği için her duyguyu gerçekleşmesini istediğimiz bir olgu olarak algılar, kabul eder ve bize bunları deneyimleyebileceğimiz benzer olayları ve kişileri getirir. Adını TETA beyin dalgasından alan, THETAHEALING® Vianna Stibal tarafından 20 sene önce kendisini kanserden iyileştirdiğinde bulunmuştur. Binlerce kronik ve ölümcül hastalığı olan kişileri iyileştirdiğinde, Vianna THETAHEALING® tekniğini geliştirerek bunu
kolayca öğrenilecek güçlü bir teknik haline getirmiştir. Beynimizin yaydığı aşağıda listelenen frekanslar vardır:
alfa (8–12 hz), beta (13–30 hz), theta (4–8 hz) ve deltadır (0.1–4 hz)

3. NLP Teknikleri ile Hızlı Algılama Eğitimi

4. Deeksha Eğitimi
Oldukça yüksek titreşime sahip Deeksha enerjisi; beyin, omurilik, çakralar ve DNA üzerinde çalışarak, çakraların çiçeklenmesini ve beyinsel aktivitelerin ön loplara kaymasını sağlar. Zihin ve bilinçaltı temizliği sağlar.
Kişinin beyni birlik alanına uyumlanarak zihninin yaratmış olduğu ayrılık illüzyonundan özgürleşir.

5. Radyestezi/Alistezi Eğitimi
Radyestezi, maddelerin yaydıkları ışınımların veya enerji alanlarının herhangi bir cihaz olmaksızın algılanması yoluyla bunların yerleri, durumları veya çeşitli özellikleri hakkında bilgi verme yeteneğidir.
Ali’stezi yöntemi Radyestezi tekniklerini kullanarak, bir sarkaç ile soru ve cevap şeklinde doğduğunuz günden bugüne hayatınızda etken olan ve çözdüğünüzü sandığınız ve bir türlü çözemediğiniz sorunların kökenine inerek gerçek sebepleri bulmaktır.

6. Kadim Nefes Koçluğu, Terapisi,
Maalesef doğru nefes almayı bilmiyoruz. Haydan gelip Hu ya giden nefes köprüsü ile sen evrene, evren de sana bağlanıyor ve en temel düzeyde sen nefesle yaşıyorsun ve bunun farkında olmalısın.
Nefesin derinse ve doğru kas sistemi çalışıyorsa o zaman dışarı bağlı değilsin ve yaşıyorsun. Eğer nefes kapasiteni artırmıyor ve doğru nefes alıp vermiyorsan varoluşla arandaki köprü yıkılır ve her türlü hastalığın kaynağı olursun. Nefes varlığını yenileyen, yapılandıran ve seni varlığının öz gücü ile buluşturan bir iksir, bir sır.
Mutluluk ferah ve bilgelik yolu nefesten geçiyor.
Kadim Nefes uygulamaları ve seansları başarının, mutluluk, güzellik ve sağlık ilişki ve şifanın kapısını aralıyor.

7. Dorn Metodu ile Postür Bozukluğunu Düzeltme, bel ve omur ağrısı giderme Bu metotla vücudumuzun postür bozukluğunu düzeltme, bel ve omur ağrısı giderme mümkün olmaktadır.
Birçok insan hayatlarının bir yerlerinde akut siyatik veya bel ağrısından şikayetçi olmuşlardır. Bu insanlardan Almanya yaşayan çiftçi ve değirmen sahibi Dieter Dorn’a yolu düşenler, basit ancak etkili el hareketleri ile problemlerinin çok kısa sürede yok olduğunu ve büyük bir çoğunluğunda tekrarlanmadığına şahit olmuşlardır.
Dieter Dorn, Dorn Terapi’nin mucidi ve otuz seneden uzun süredir de uygulayıcısı olmuştur. Yüzlerce öğrencisini yetiştirmiş ve onlar da Dieter Dorn kadar başarılı olmuşlardır.
Dorn Method bugün Almanya başta olmak üzere, tüm dünyada uygulanmakta ve çok büyük bir hızla yayılmaktadır.

8. Refik Korkmaz Bilinçaltı Dili ve Mucizeler Eğitimi
Bilinçaltı Dili ve Mucize Ötesi enerjisiyle birçok sağlık problemini şifalandırabilirsiniz. Bu yöntemleri dilediği takdirde istisnasız herkes öğrenebilir.
İşitme ve görme bozuklukları, tikler, takıntılar, kadın hastalıkları,
hamilelik, menopoz, cilt problemleri, hiperaktivite, prostat, skolyoz, bel fıtığı, obezite ve estetik gibi birçok alanda şifalandırma yapabileceğiniz bu sistem ile bugüne kadar binlerce insan çok kısa sürede hastalıklarından kurtuldu. Birçoğu ise anında şifa buldu.

9. Silva Metodu Eğitimi
Sizi kendi yaşamınızın üstadı yapmayı amaçlar. Temellerini meditasyon ve hipnoz tekniklerinden alır. Sizi kendi içsel rehberiniz ile tanıştırır, günlük yaşam sorunlarınızı çözmenize, zihninizi yönetmenize aracı olur.
Silva Metodu bunu nasıl yapar derseniz, beyin frekanslarını kullanmayı öğreterek yapar. Silva’da alfa ve teta frekanslarını kullanarak sorun çözmenin ötesinde zihninizi yönetmeyi, yönlendirmeyi öğrenirsiniz. Siz Silva’da beyninizi bu frekanslarda işlevsel hale getirirsiniz.

10. Yeditepe Üniversitesi Yaşam Koçluğu Eğitimi
➢ Yaşam Koçluğu Egitimi
➢ Life Coach Certification
➢ Kişisel Gelişim Danışmanlığı
➢ Temel Psikoloji Eğitimi

11. Yeditepe Üniversitesi Aile Danışmanlığı Eğitimi
➢ Aile Danışmanlığı
➢ Montesori

12. Altınbaş Üniversitesi Numeroloji Eğitimi
13. ReSetting A’dan Z’ye Hastalıklar Eğitimi
14. Düşünce Gücü ve Şifa Yeteneklerini Geliştirme Eğitimi
15. Çakra Dengeleme, Okuma, Enerji Seviyeleri Tespiti ve Dengelenmesi
16. Mizaç Eğitimi
17. Temel Hipnoz Eğitimi
18. NeuroDesign Eğitimi
19. NONA Bilinçaltı Terapisi
20. Matrix/Kinesyoloji Eğitimi
21. Bioenerji Eğitimi
22. Diksiyon Eğitimi
23. Sembol Okumaları Eğitimi
24. Recall Healing Eğitimi
25. Aile Dizimi Eğitimi
26. Esma-Ül Hüsna Eğitimi
27. Fohow Temel Seviye Eğitim
28. Fohow İleri Seviye Eğitimi

Sonuç olarak istek azim ve gayret olunca bu süreçlerin hızlıca aşılması mümkündür. Terapiste her türlü eğitim dokümanı ve sosyal medya haberleşme programları üzerinden birebir destek sağlanır.
Kozmik Enerji Progresör Eğitmen Rüveyda MUŞ

Sosyal Medya Hesaplarım
https://linktr.ee/ruveydamus www.ruveydamus.com www.instagram.com/ruveyda_kozmikenerji_
https://www.facebook.com/Kozmik-Enerji-144876719443761/ https://www.facebook.com/groups/5160939910619565 (Öğrencilere özel) https://youtube.com/channel/UCsqC2WXE-YWoUxEBD-3CBJg https://twitter.com/MusRuveyda
bilgi@ruveydamus.com

Sinerji bağlantılarımız
https://linktr.ee/sinerjiturkiye https://sinerji-turkiye.com/ https://instagram.com/sinerji.turkiye https://twitter.com/sinerji_turkiye
https://www.facebook.com/groups/386223313696519/?ref=share https://www.facebook.com/Sinerji-Türkiye-105054305673316/ bilgi@sinerji-turkiye.com

Dikkat Önemli
Yasal Uyarı: İşbu eğitim notlarında yer alan içeriklerin tümü 1219 sayılı kanun kapsamındaki sağlık meslek mensuplarının tekelinde bulunan tedavi ve diğer tıbbi uygulamalar yönetmeliğinin dışındadır. Tedavi amacı ve niteliği taşımaz. Bizler hekim değiliz. Sağlık sorunlarınız için doktora başvurun.
İşbu eğitim notlarında yer alan bilgi ve uygulama teknikleri tedavi amacı taşımamaktadır. Söz konusu bilgiler bu tekniği öğrenmek için eğitime katılan katılımcıyı bilgilendirmek amaçlı olup sağlık hizmeti niteliğinde değildir. Verilen bilgiler hiçbir şekilde tanı ve tedavi amaçlı kullanılmamalıdır. Tanı ve tedavi mutlaka bir doktor tarafından yapılması gereken son derece ciddi bir işlemdir.
Her tür hastalık ve sair tedavi gerektiren sorunlar için doktora danışılmalıdır.


Bizimle İletişim Kurun

Sinerji Projesi

Kurucusu Dmitry Voyevodin olan patentli yazarın ses terapisi yönteminin yardımıyla, özel şifa ve psikoterapötik enerji durumları iletilir, bu kendini manevi yükselme, manevi deneyimler, uyum, barış ve dolgunluk halleri olarak gösterir. Yöntem, restoratif tıp ve psikoterapi alanında, çeşitli etimolojilerin hastalıklarının tedavisi için yardımcı veya ana tedavi olarak, sosyal uyum kaybı ve hafif zihinsel bozukluklar, depresyon ve duygusal tükenmişlik formları olarak başarıyla kullanılmaktadır. Yöntem, çocuklar ve ergenlerle çalışmak için çok uygundur.