Türkiye'nin Sinerji Merkezi

MATRİSİ MAGA / ŞEEN - RAHMANİ ŞİFA

Nikola Tesla “Eğer evrenin sırlarını bulmak istiyorsanız enerji, frekans ve titreşim konuları üzerine düşünmeniz gerekiyor.” demiş.
Nikola Tesla “Eğer evrenin sırlarını bulmak istiyorsanız enerji, frekans ve titreşim konuları üzerine düşünmeniz gerekiyor.” diyerek bilim insanlarını bu konularda araştırmalar yapmaya yönlendirmiş, Albert Einstein ise ‘’Her şey enerjidir ve her şey yalnızca bundan ibarettir. Sahip olmak istediğiniz gerçekliğin frekansına uyumlandığınızda artık yapacak bir şey yoktur. O gerçeklik artık size ait olur. Bundan başka bir yol yoktur. Bu felsefe değildir. Bu fiziktir.’’ diyerek bu konuda yapılacak diğer araştırmalara ışık tutmuştur.
Frekans boşlukta veya madde içinde yayılan enerjinin titreşimidir. Bir yerden başka bir yere yayılan enerjinin sinyalidir. Güçlü veya zayıf olabilir. Modern fizikte var olan her şey enerji olduğu için, var olan her şeyin bir frekansı vardır. Düşüncelerimizin yaydığı duyguların ait olduğu frekanslar vardır, ülkelerin, şehirlerin, doğanın, binaların, eşyaların ve tabi duygulardan oluşan insanların da frekansları vardır. Örneğin korku, endişe, kendine acıma, kibir, öfke, nefret, üstünlük sağlama şikâyet etme, saygısızlık, saldırganlık, düşük frekanslardır. Zekâ, bilgi, rahatlık, cesaret, aktivite ise orta frekanslardır. Neşe, mutluluk, takdir edebilme, huzur, içsel huzur ve bütünlük, kabul yüksek frekanslardır.
Allah’ın izni olmadan yaprak bile kımıldamaz, yeryüzüne bir yaprak dahi düşmez inancına göre çalışılır. Şifa Allah’tan gayret, çalışma ise bizdendir. Günümüzde evrende bulunan her şeyin farklı frekanslarda titreşen enerjiden meydana geldiği çoğu bilim insanı tarafından kabul ediliyor. Peki frekans hakkında neler biliyoruz. Frekansın kelime anlamı birim zamandaki titreşim sayısıdır. Birimi ise Hertz(Hz) dir.
Geçmişten günümüze kadar birçok bilim adamı enerji ve frekans hakkında çalışmalar yapmıştır. Günümüzde yeni yeni konuşulmaya başlanan titreşim tıbbı bu bilimsel gerçeklerin temeline kurulmuş bütünsel bir yaklaşımdır. Fiziksel ve zihinsel hastalıkların frekansların değişimine bağlı olarak oluştuğu ve yine frekansların dengelenmesi ile şifalandığını söyleyebiliriz.
Normalde 62-72 MHz olan vücut frekansımızın gripte 57-60 MHz’e, bakteriyel enfeksiyonlarda 50 MHz’e, kanserde ise 42 MHz’e düştüğü, ölümün ise 25 MHz ve aşağısında gerçekleştiği belirlenmiştir. Ayrıca olumlu düşünceler frekansımızı 10 MHz yükseltirken, olumsuz düşünceler 12 MHz düşürmektedir.
Sosyal ağlarımızdan ve telefonumuzdan bize ulaşabilirsiniz...
Kozmik Enerji Progressor Eğitmen
Rüveyda MUŞ

Sosyal Medya Hesaplarım
https://www.ruveydamus.com/
https://instagram.com/ruveyda_kozmikenerji_ /
https://twitter.com/MusRuveyda
https://www.facebook.com/Kozmik-Enerji-144876719443761/
https://www.facebook.com/groups/5160939910619565 (Öğrencilere Özel)
https://youtube.com/channel/UCsqC2WXE-YWoUxEBD-3CBJg
https://linktr.ee/ruveydamus
KOZMİK ENERJİ PROGRESSOR EĞİTMENİ RÜVEYDA MUŞ İLE ÇOK ÖZEL RÖPORTAJ - Rüveyda MUŞ - Başkent Postası - Haber, haberler, Ankara, Türkiye, Avrupa (baskentpostasi.com)
E-mail: bilgi@ruveydamus.com <