Kozmik Enerji Terapisi Seansları Nasıl Yapılır?

Kozmik Enerji Seansı yaklaşık 40 dakika sürmektedir. Çok özel durumlarda 60 dakikaya kadar sürebilir. Kişiler ayakta, gözleri kapalı, loş bir ortamda,1-6 kişilik gruplar halinde yapılabilmektedir. İlk kurda 12 seans yapılır. Uzun süreli hastalıklarda kur sayısı artırılabilir.
Seans süresince dik, ayakta (özellikle ilk iki seans) durun. Gözler kapalı, dikkat dağıtacak ses, ışık ve gürültüden uzak sakin bir ortamda olun.
Bu sürede konuşulmamalı, gözler açılmamalı, herhangi bir şey okunmamalı.
Mümkün olduğu kadar beyninizi meşgul etmeyin, güzel şeyler hayal edin. Bilinçaltı temizliği için linki gönderilen dinlendirici müziği dinleyiniz.
Eğer yorulursanız sandalye veya koltuğa vücut/omurga dik olarak oturabilirsiniz. Seans başladıktan sonra haber verene kadar seanstan çıkılmaz, gözler kapalı durulur.
Seans sonrası mümkünse elma sirkeli duş alıp kıyafetleri değiştirin (Özellikle ilk seans)
Seanslar süresince başka bir enerji ile tedavi uygulanmamalıdır. Özellikle bu süreçte fal, dedikodu, gıybet vb. uzak durulmalıdır. Lütfen seans süresince relaks ve rahat olmaya çalışın, zihninizi serbest bırakın Üzerinizde, evinizde tılsım, muska vs. bulundurmayın.
Seanslardan azami istifade etmeyi hedefleyin, olumsuz düşünmeyin, zira negatif varlıklar kendi mekanlarını terk etmemek için zihninizi bulundurabilir. Buna asla müsaade etmeyin.
Her seansta ruh, zihin ve bedenin dengelenmesi için bütüncül olarak tüm bedene ve spesifik ihtiyaçlara, rahatsızlıklara yönelik arınma ve şifalanma çalışması yapılır. Seans alınan dönemde uyuşturucu, keyif veren maddeler ve alkolden uzak durulması, doktor kontrolünde olan ilaç, muayene vb. işlemlerin aksatılmaması önerilir.