Türkiye'nin Sinerji Merkezi

4.BLOK EĞİTİMİ

En güçlü ve etkili şifa tekniklerinden biridir.
Kozmik enerji sisteminin kurucusu Vladimir Petrov enerji çalışmalarının ileride daha üst boyutta, daha yüksek titreşimlerde devam edeceğini öngörmüştür, Sentez enerjilerine (4 blok) ve Sinerjiye işaret etmiştir.
Öğrencisi Dmitriy Voyevodin ise yeni enerjileri keşfetmiş, yakın grup öğrencileriyle onları denetlemiş, çalışmış ve bizlere bir armağan olarak sunmuştur.
Zoroaster uyumlama ve eğitimini alan kozmik enerji terapistine yeterince çalıştıktan sonra 4.Blok uyumlaması yapılır ve eğitimi verilir.
4.Blok görsellerle enerji alanlarına ulaşma, imgeleme, arındırma ve şifalandırma, mevcut kozmik kanalları güçlendirme etkisi gösteren 35 görsel matristen oluşan bir sistemdir.
4.Bloğun iyileştirici etkisi psikolojik alanda daha fazladır ve libidoda sentez veren bir artış ve içerdiği bilgilerle gerçekleşen yeni bir yaşam kalitesi sağlar. Kişi içinde tükenmez bir potansiyel, bir sevgi hali, uyumluluk hali yaşar.
4.Blok kozmik enerjinin diğer bölümleri için mükemmel bir yükselticidir. Böylelikle diğer kanalları çok daha güçlü bir şekilde hisseder ve kullanırsınız.
Sosyal ağlarımızdan ve telefonumuzdan bize ulaşabilirsiniz...
Kozmik Enerji Progressor Eğitmen
Rüveyda MUŞ

Sosyal Medya Hesaplarım
https://www.ruveydamus.com/
https://instagram.com/ruveyda_kozmikenerji_ /
https://twitter.com/MusRuveyda
https://www.facebook.com/Kozmik-Enerji-144876719443761/
https://www.facebook.com/groups/5160939910619565 (Öğrencilere Özel)
https://youtube.com/channel/UCsqC2WXE-YWoUxEBD-3CBJg
https://linktr.ee/ruveydamus
KOZMİK ENERJİ PROGRESSOR EĞİTMENİ RÜVEYDA MUŞ İLE ÇOK ÖZEL RÖPORTAJ - Rüveyda MUŞ - Başkent Postası - Haber, haberler, Ankara, Türkiye, Avrupa (baskentpostasi.com)
E-mail: bilgi@ruveydamus.com <