Sinerji Türkiye

Sinerji Hakkında Tüm Detaylar Web Sitemizde

Aşağıdaki linklerden inceleyebilirsiniz...
[pt_view id="73a0e0cwbm"]

Sinerji Nedir?

Kozmik enerji sisteminin kurucusu Vladimir Petrov enerji çalışmalarının ileride daha üst boyutta, daha yüksek titreşimlerde devam edeceğini öngörmüştür, Sentez enerjilerine (4 blok) ve Sinerjiye işaret etmiştir.
Petrov yeni sistemlere mecazi anlamda kapıları aralamış, onun yakın öğrencisi, son günlerine kadar hep yanında olan Dmitriy Voyevodin ise bu kapıları açmıştır. Dmitriy Voyevodin yeni enerjileri keşfetmiş, yakın grup öğrencileriyle onları denetlemiş, çalışmış ve bizlere bir armağan olarak sunmuştur.
Günümüzde enerji sistemlerinin rolü tarif edilemez kadar büyüktür. Geçit döneminde bulunduğumuz ezoterik ve bilimsel alemde kabul edilmiş bir gerçektir. Bu geçit döneminde yeni dünyanın insanı doğuyor ve yeni dünyada güçlü olanlar değil, ona uyum sağlayanlar yaşayacaktır. Uyum sağlamak aynı frekansta olmak demektir. Enerji sistemleri enerji bedenimizin titreşimlerini değiştirerek ve yükselterek bu amaca hizmet etmektedirler.
Sinerji müzikal ve ses terapi yöntemidir. Sinerji uyumlaması (10 Blok+1Vottavar blok+1 Afon blok+1 Sinerji 2022 Blok olarak toplam 13 Blok 102 matris/miks), olarak yapılır.
Kozmik enerji frekanslarının en son ve en üst bloğu olan “Sinerji “
45 Müzik Karışımı/Trek(20 Saat) (Bir seansta bir tane kullanılan enerji yüklü uzun müzik parçaları)
57 Müzikal Matris (10 Saat) (Bir seansta birkaç tane kullanılan enerji yüklü kısa müzik parçaları)’ten oluşur.
Sinerji; Ses/müzikal terapi olarak insanı ruh,zihin ve beden olarak dengeye getirir.